Perşembe, 25 Ekim 2018 09:30

Kinder Morgan, Doğalgaz Boru Hattı Projesi'ni İptal Etti

Kinder Morgan, Doğalgaz Boru Hattı Projesi'ni İptal Etti zebhukuk

Kinder Morgan, Utica Marcellus Texas Boru Hattı Projesini Rafa Kaldırmaya Karar Verdi, Şirket Üçüncü Çeyrek Mali Sonuçlarının Sunumunda Söyledi. Bunun Yerine Kinder Morgan, Louisiana'daki Gulf Coast'tan New York Ve Boston Da Dahil Olmak Üzere Kuzeydoğuya Doğal Gaz Taşıyan Mevcut Tennessee Doğal Gaz Boru Hattı'na Odaklanacağını Söyledi.

Umtp'nin Utica Ve Marcellus Şeylinden Gelen Doğal Gaz Sıvılarını Teksas'taki Gulf Coast'a Taşıması Gerekiyordu. 2015 Yılında Şirket, Federal Enerji Düzenleme Komisyonu İle Tgp Projesini Her Gün 430.000 Varil Kapasiteli Bir Tasarım Kapasitesine Sahip Olan Umtp Lehine Terk Etti. Şimdi, Şirket Bunun Yerine, Tgp'nin Akışını Tersine Çevirmek İçin Çalışmaya Başlayacak Ve Appalachia İle Körfez Kıyısı Arasındaki Güzergah İçin Üretici Taahhütleri Aramaya Başlayacak.

Kinder Morgan, Üçüncü Çeyrek Sonuçlarıyla Analist Beklentilerini Aştı, Net Karı 693 Milyon Abd Doları Olarak Açıkladı Ve Hisse Başına 0,20 Abd Doları Temettü Ödemesi Açıklandı. Net Sonuç, 2017 Yılının Üçüncü Çeyreğinde 334 Milyon Abd Doları İle Karşılaştırıldı. Nakit Akışı Da Yükseldi Ve Q3 2017'den% 4 Artışla 1,1 Milyar Abd Dolarına Yükseldi.

Bu Yılın Başlarında Şirket Kanada'da Bir Başka Daha Önemli Projeyi Terk Etti. Alberta'dan Kanada Batı Kıyısı'na Ağır Ham Petrol Akışını Arttırması Gereken Trans Mountain Petrol Boru Hattı Genişlemesi, Kinder Morgan'ın Projenin Geçeceği Konusunda Garanti Veremeyeceği Açık Bir Şekilde Anlaşıldıktan Sonra, Ottawa'daki Federal Hükümete Satıldı. Kinder Morgan, Trans Mountain Satışından Elde Edilen Nakit Tutarın Toplam 900 Milyon Abd Doları Olacağını Umduğunu Söyledi.

Aynı Zamanda Şirket, Boru Hattı Ağından Daha Hızlı Büyüdükçe, Üreticilerin Artan Boru Hattı Darboğazlarıyla Karşı Karşıya Kaldığı Permiyen'de Bu Kez Başka Bir Boru Hattı İçin Nihai Bir Yatırım Kararı Aldı. Kinder Morgan, Permian Otoyolu Boru Hattının İnşaatına Başlaması İçin Yeterli Uzun Vadeli Taahhütleri Sağladığını Söyledi.