İzmir Zeb Hukuk Danışmanlık ve Avukatlık Bürosu

İzmir ZEB Hukuk Danışmanlık ve Avukatlık Bürosu İzmir’de kurulmuş İstanbul, Ankara ve Yurt Dışında bulunan çözüm ortakları ile müvekkillerine hukukun tüm alanlarında hizmet vermeyi amaç edinmiş kurumsal bir hukuk bürosudur.

Kurucu avukatımız Bülent ÖZER, 2006’dan beri Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde (İpragaz A.Ş. Altınbaş Holding, İstanbul Holding ) çalışmış ve ayrıca Enerji Hukuku alanında bilirkişilik yapmaktadır.  

Hukuk Büromuz, müvekkillerine Türkiye ve Yurt Dışında yürüttükleri faaliyetleri ve büyüme planlarında titiz ve güvenilir hukuki çözümler sunmayı hedeflemektedir.  

Avukatlarımız, hukuk danışmanlarımız ve çözüm ortağı olduğumuz hukuk büroları ile özel kişilerden girişimcilere, kuruluş aşamasındaki şirketlerden devlet kuruluşlarına, orta ve büyük ölçekli özel ve halka açık şirketlerden uluslararası ve küresel holdinglere varıncaya kadar her ölçekten şirketin hukuki ihtiyaçlarına yönelik hizmet yelpazemiz bulunmaktadır.

Zeb Hukuk bürosu, İş dünyasının ihtiyaçları olan iş hukuku avukatı, akaryakıt, lpg, madeni yağ hukuku avukatı, şirket birleşme ve ayrılmaları avukatı, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku avukatı, Franchising ve Bayilik anlaşma avukatı, Kamu Politikaları ve Yasal Düzenlemeler konularındaki avukatlık tecrübelerini oldukça geliştirmiş ve ismini iş dünyası içinde güvenilir, işinde titiz ve sözü geçen bir bilirkişi konumuna taşımıştır.

Zeb hukuk bürosu, ismine duyulan güven ile beraber, son yıllarda kanun düzenlemeleri ile zorunluluk haline gelen kentsel dönüşüm projelerinde yoğun arabuluculuk ve tarafların güvenini kazanmış adil danışman avukatlar olarak görev almaya başlamıştır.

Zeb hukuk bürosu iş dünyası ve iş hukuku konularındaki başarılarını kentsel dönüşüm hukuku gibi karışık ve meşakatli olan hukukun alanında da sürdürmektedir.